Loading…

Dalin pamjet nga prapaskenat e klipit të Dhuratës e Elvanës

  • 30/06/2022 | 18:31

Dalin pamjet nga prapaskenat e klipit të Dhuratës e Elvanës

Bashkimi i forcave mes Dhuratës dhe Elvanës u mirëprit mjaftë nga fansat e tyre.


Projekti titullohet “Guide” do të publikohet natën e sotme.

Për të shuar pak kureshtje të klipit, Elvana ndau pak nga prapaskenat.

“Sot 23:59”, gatiiii”, shkroi në mbishkrimin e postimit të cilën fansat po e presin me padurim ta dëgjojnë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë