Loading…

Dalin pamjet: Ky është momenti kur personi në Serbi merr armën dhe vret dy kosovarë

  • 01/10/2020 | 23:46

Dalin pamjet: Ky është momenti kur personi në Serbi merr armën dhe vret dy kosovarë

Ka vdekur edhe personi i dytë që u plagos sonte në Novi Pazar, ku viktimë e parë ishte S.J, pronar i agjensionit turistikë “Selo Tours” nga Prishtina, shkruan Gazeta Metro.


Gazeta Metro merr vesh nga burime të saj se personi tjetër që ndodhej me viktimën S.J ka qenë një i afërm i tij, më konkretisht “baxhanaku”, i cili po ashtu ka ndërruar jetë pas plagosjes.

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se sulmin me armë e ka bërë një person i paidentifikuar deri më tani.

Policia është në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet, teksa edhe ambulanca shihet aty.

Më poshtë shihni pamjet nga vendi i ngjarjes./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë