Loading…

Dalin pamjet e para të iPhone X gold, Apple e mbante sekret

  • 18/04/2018 | 16:27

Dalin pamjet e para të iPhone X gold, Apple e mbante sekret

Kur Apple lançoi iPhone X për dhjetëvjetorin e celularit, njerëzit u tronditën nga çmimi i tij prej 1,000 dollarësh, përcjell gazetametro.net.


Por, një version i ri luksoz pritet të lëshohet gjithashtu, që e bën çmimin e iPhone X të duket i lirë.

Dokumentet e paraqitura në Komisionin Federal të Komunikimeve të Shteteve të Bashkuara tregojnë një iPhone X të pazbuluar që duket se është bërë në një ngjyrosje të veçantë “ari të kaltër”, e që pritet ta ket1ë një çmim jo të përbllueshëm për të gjithë.

Imazhet u zbuluan nga faqja e besueshme Apple Mac Rumors, e cila spekuloi se firma e teknologjisë mund të jetë duke planifikuar të lëshojë telefonin më vonë këtë vit.

Ato ishin të përfshira në dokumentet e paraqitura në FCC dhe i nënshtrohen një klauzole gjashtëmujore konfidencialiteti që skadon kohët e fundit./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë