Loading…

Dalin pamjet e McLaren 720S

  • 31/01/2017 | 14:17

Dalin pamjet e McLaren 720S

Për një kohë të gjatë, prodhuesi britanik McLaren kishte njoftuar se do ta lansojë  një super-makinë, që në bazë të disa burimeve pritet të emërohet 720S.


Mirëpo, asnjëherë nuk është bërë i ditur ndonjë lajm zyrtar se kur prezantohet, sa kushton apo statistika të tjera.

Së fundmi janë publikuar fotografitë nga një organizim, ku shfaqet kjo veturë sportive që është pritur gjatë.

Në bazë të pamjeve, pjesët e hapura përpara, linjat tejet të theksuara dhe pjesa e pasme shumë e prerë, duket se 720S mund të arrijë shpejtësi të lartë, transmeton gazetametro.net.

imageshandler

Mënyra si është shfrytëzuar hapësira e brendshme, del se ofron komoditet të madh për shoferin dhe shoqëruesin e tij.

Mirëpo, nuk mund të thuhet asgjë për qëndrueshmërinë, apo nivelin e teknologjisë që do ta përmbajë./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë