Loading…

Publikohet biseda: Fifi tregon ish banoren e Big Brother që i ka bërë bllok në Instagram

  • 24/04/2022 | 17:43

Publikohet biseda: Fifi tregon ish banoren e Big Brother që i ka bërë bllok në Instagram

Mesa duket gjërat mes Arjola Demirit dhe Fifit nuk janë mirë. Të paktën këtë ka nënkuptuar këngëtarja me një deklaratë që ka dhënë së fundmi.


Fifi po fliste me Monika Lubonjën, pasi kjo e fundit e telefonoi live si pjesë e një loje televizive.

Pjesa nga biseda:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde.

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë, shkruan abc.

Fifi: Një njeri që më ka bërë bo bllok në Instagram është Arjola kshu që.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë