Loading…

Dalin formacionet zyrtare: Kosova me sulm të frikshëm kundër Greqisë

  • 05/09/2021 | 19:27

Dalin formacionet zyrtare: Kosova me sulm të frikshëm kundër Greqisë

Pas fitores ndaj Gjeorgjisë, Kosova do t’i kërkojë tri pikë të reja edhe në sfidën me Greqinë që zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.


Nga tri ndeshjet e zhvilluara deri më tani, Kosova ka regjistruar dy humbje dhe një fitore duke u renditur e treta në Grupin B prapa Suedisë dhe Spanjës, derisa Greqia ka vetëm dy pikë pas dy ndeshjeve, raporton KosovaPress.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë