Loading…

Dalin emrat e asambleistëve të VV’së në Gjilan: Ky është më i votuari

  • 28/10/2021 | 17:06

Dalin emrat e asambleistëve të VV’së në Gjilan: Ky është më i votuari

Duket se Ismajl Kurteshi ka dalë kandidati më i votuar për Asamblenë komunale të Gjilanit nga radhët e Vetëvendosjes së Albin Kurtit.


Djali i axhës së Albin Kurtit ka fituar më së shumti vota në nivel komunal.

Pas tij renditen Arianit Sadiku, Besnik Shala, Laurant Shabani, Valdrin Bajrami, Ardhmërie Musliu, Arbër Musliu, Mimoza Kadriu dhe Krenare Latifi.

Alban Hyseni, kandidati i VV-së nga komuna e Gjilanit për kryetar, do të jetë në balotazh përballë Lutfi Hazirit të LDK-së.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë