Loading…

Dafina Zeqiri për burrin që rrahu brutalisht gruan: E kisha bo llom

  • 26/10/2021 | 09:41

Dafina Zeqiri për burrin që rrahu brutalisht gruan: E kisha bo llom

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shprehur e irrituar me videon që qarkulloi mbrëmë në media, ku shihej një burrë që e godiste gruan e tij me grushte në sy të fëmijëve, shkruan Gazeta Metro.


Ky rast mori vëmendje të madhe, duke ngjallur reagime të shumta në drejtim të burrit dhe dhunës që ai shihej duke ushtruar ndaj gruas së tij.

E për këtë ka reaguar edhe këngëtarja Dafina Zeqiri. Ajo ka shpërndarë videon derisa e cilësoi ngjarjen si të tmerrshme.

‘’Burg pak e ka, llom e kisha bo’’, shkroi këngëtarja.

I dyshuari është dërguar në mbajtje derisa gruaja e tij ka pranuar tretman mjekësor pas lëndimeve të marra, sipas raportit të fundit të policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë