Loading…

Dafina Zeqiri me veshje speciale uron 14 Shkurtin

  • 17/02/2022 | 13:57

Dafina Zeqiri me veshje speciale uron 14 Shkurtin

Urime të shuma i janë drejtuar sot Kosovës për pavarësinë e saj, shkruan Gazeta Metro.


Yje të shumta dhe emra të komentuar të showbizzit, kanë shfrytëzuar mundësinë për t’i uruar këtë festë.

Një urim i veçantë nuk mungoi edhe nga këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri.

Ajo postoi në rrjetin social të saj një fotografi shumë speciale, të kombinuar me veshje të veçantë kushtuar kësaj dite.

“Urime 17 shkurti Kosova ime”, shkruan sipër fotografisë në të cilën ajo u shfaq me veshje që kishin ngjyrat e flamurit të Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë