Loading…

Cristiano ‘beduin’ ‘Ronaldo : Me turban e jatagan reklamon ligën arabe

  • 22/09/2023 | 21:38

Cristiano ‘beduin’ ‘Ronaldo : Me turban e jatagan reklamon ligën arabe

Cristiano Ronaldo është bërë protagonist në një reklamë të skuadrës së tij Al Nassr.


Portugezi befasoi shumëkënd kur zgjodhi të bëhet pjesë e skuadrës Al Nassr që garon në Pro Ligën e Arabisë Saudite.

Kalimi i Ronaldos në Pro Ligën arabe bëri që edhe shumë lojtarë të tjerë emra nga Europa të kalojnë në këtë ligë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë