Loading…

‘CR7 problem? Ma sillni mua, e lë në lojë çdo minutë’

  • 18/11/2021 | 23:48

‘CR7 problem? Ma sillni mua, e lë në lojë çdo minutë’

Watford do të përballet me Manchester United të shtunën dhe në konferencën e sotme për shtyp foli trajneri Claudio Ranieri.


Temat që preku ishin të shumta, por deklarata e tij, kur i thanë se Cristiano Ronaldo është një problem për shokët e skuadrës, është bërë virale.

“Ma jepni mua Cristianon, ju lutem. Nuk është problem për. Është një nga futbollistët më të mëdhenj në botë, do ta lija të luante çdo minutë”, shprehet Ranieri me shaka.

Ai u pyet më pas që të zgjedhë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldo, por nuk preferoi ta thotë një emër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë