Loading…

‘Copy-Paste’: Arta Nitaj na prezanton me sozinë e saj

  • 02/07/2022 | 21:29

‘Copy-Paste’: Arta Nitaj na prezanton me sozinë e saj

Arta Nitaj ka definitivisht sozinë e saj dhe jo shumë shumë larg.


‘Binjakja siameze’ e modelës së njohur është po një modele, e cila jeton në Britani të Madhe.

Ajo quhet Mya Mills.

Ngjashmërinë e ka vënë në pah me doza humori, shoqja e ngushtë e Artës, Stina.

Ajo është shprehur në rrjete sociale se Myas i duhet vetëm t’ia mësojë shqipen dhe pastaj ta zëvendësojë Artën më të, kur siç ka deklaruar, “e lë Arta”.

Me humor, Nitaj ka shtuar se i duhet pak pauzë. Mya definitivisht do t’i kryente shumë punë në këto raste.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë