Loading…

Çmimi i ‘çmendur’ që kërkoi Loredana për të qenë në ‘Alba Festival’

  • 02/07/2022 | 20:30

Çmimi i ‘çmendur’ që kërkoi Loredana për të qenë në ‘Alba Festival’

Sot e nesër janë datat e parapara për Alba Festival në Zvicër.


Aty po performojnë e do performojnë artistët më në zë shqiptar.

Por, ka një mungesë.

Fjala është për Loredanën e cila përkundër se gjendet me kohë të plotë në Zvicër, nuk është në “line up” të koncertit.

E pyetur mbi arsyet, Loredana i ka rënë drejt.

Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të pagyhej 120 mijë euro që kjo të ndodhë.

Një çmim i tillë kaq i lartë nuk është dëgjuar më herët mes artistëve shqiptarë për vetëm një performancë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë