Loading…

Çmimet marramendëse të qethjes nëpër botë

  • 20/01/2022 | 09:00

Çmimet marramendëse të qethjes nëpër botë

Zvicrra e shtetet sakndinave prinë për nga çmimi i lartë për prerjen e flokëve. Oslo, Norvegji (48.10 dollarë), Kopenhaga, Danimarkë (45.10 dollarë).


Por, nëse prerja e flokëve në këto vende nuk është ide e mirë, të jesh frizer mbase do të jetë shumë fitimprurëse.

Shikojeni më poshtë grafikonin e publikuar nga “BusinessInsider”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë