Loading…

Çmimet e biletave për ndeshjen Kosovë – Ukrainë

  • 25/09/2017 | 19:45

Çmimet e biletave për ndeshjen Kosovë – Ukrainë

Federata e Futbollit e Kosovës ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen kualifikuese Kosovë – Ukrainë, e cila do të luhet më 6 tetor 2017, në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, në ora 20:45.


Çmimet e biletave për këtë ndeshje:

Tribunat E1, E2, E3, E4, E5 = 7 Euro

Tribunat C1, C2, C3, C4, C5 = 7 Euro

Tribunat D1, D4 = 15 Euro

Tribunat D2, D3 = 20 Euro

Tribunat A, B = 30 Euro

Tribuna VIP = 80 Euro

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë