Loading…

Çmime në Gjeorgji e Turqi, kjo është ‘Majlinda Kelmendi’ e Shtimes

  • 01/06/2023 | 21:13

Çmime në Gjeorgji e Turqi, kjo është ‘Majlinda Kelmendi’ e Shtimes

Erinda Velia,  e reja nga Shtimja ishte vetëm 12 vjecare ku ndryshe nga vajzat e tjera ka zgjedhur një sport të veçantë për të ushtruar. Ajo është boksiere.


Këtë ëndërr të saj që e kishte qysh nga viti 2018-të tani po e kurorëzon me suksese të shumta në disa shtete.

Ka fituar çmime në Gjeorgji e Turqi, ndërkaq ajo ka edhe disa synime për vitin 2028.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë