Loading…

Çmenduri: Burri vret gruan pasi ia shërbeu sallatën me vonesë

  • 05/06/2021 | 09:33

Çmenduri: Burri vret gruan pasi ia shërbeu sallatën me vonesë

Në Indi ka ndodhur një rast aspak i zakontë, ku një burrë ka vrarë dhe ka plagosur djalin e tij, vetëm pse gruaja ia shërbeu sallatën me vonesë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas raportimeve të shumta, krimi ndodhi të hënën në mbrëmje në rrethin Shamli, kur i akuzuari 45 vjeçar, Murli Singh – kërkoi që gruaja e tij t’ia shërbente sallatën me darkën e tij.

E zënë me punë të tjera, gruas së tij, Sudesh, iu desh më shumë nga sa priste për të përgatitur dhe shërbyer sallatën, duke bërë që Singh të zemërohej me të.

Singh, së fundi përdori një shat kopshti drejt gruas së tij. Singh thuhet se sulmoi edhe djalin e tij 20-vjeçar, Ajay, me këtë mjet, i cili ky i fundit ndërhyri në grindje në një përpjekje për ta shpëtuar nënën e tij. Burri thuhet se më pas u largua nga vendi i ngjarjes./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë