Loading…

Clinton me libër për të fshehtat e “Shtëpisë së bardhë”

  • 09/05/2017 | 17:15

Clinton me libër për të fshehtat e “Shtëpisë së bardhë”

Ish-presidenti i SHBA’ve, Bill Clinton është duke e shkruar librin e tij të ri në të cilin përfshihen histori të ndryshme që i kanë ndodhur atij në shtëpinë e bardhë.


Thuhet se Clinton është në bashkëpunim me shkrimtarin i cili ka shumë libra “best-seller” James Peterson,  libri do të titullohet “President is Missing”-“Presidenti po mungon”. Gjithashtu pritet që të promovohet në vitin 2018.

Në libër thuhet se do të ketë histori nga ato më intriguese duke filluar nga politikat e brendshme të SHBA’ve e deri tek politikat ndërkombëtare dhe ngjarjet brenda shtëpisë së bardhë.

“Libri do të bazohet në punën time të cilën e kam bërë në shtëpinë e bardhë e cila ishte shumë zbavitëse” ka thënë Clinton./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë