Loading…

Çka thotë Veseli për thëniet e famshme të Ramiz Lladrovcit (Video)

  • 15/02/2017 | 23:42

Çka thotë Veseli për thëniet e famshme të Ramiz Lladrovcit (Video)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë shaka me thënien e famshme “O Adriatik o”, të Ramiz Lladovcit


Veseli kur është pyetur nga Fatmir Spahiu,  se si quhet maca që Lladrovci ka në shtëpi, ai ka thënë: “O Fatmir o, Ramizi bën fuqinë, mos ia prek macen”.

“Nuk do të luaja me macen e Ramizit”, ka thënë Veseli, duke nxitur të qeshura të mëdha në emision. /gazetametro.net.

http://www.dailymotion.com/video/x5bysay_k-veseli-per-macen_news#tab_embed

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë