Loading…

Çka thoshte dikur Rama për Donald Trump?(Video)

  • 09/11/2016 | 09:13

Çka thoshte dikur Rama për Donald Trump?(Video)
Republikani Donald Trump është drejt afirmimit si President i SHBA. Por çfarë ka thënë pak muaj më parë Kryeministri Edi Rama për miliarderin amerikan?

Nga studio e CNN, Edi Rama deklaroi se nëse Donald Trump do të nominohej si kandidat presidencial, kjo gjë do ta dëmtonte Amerikën.

Por cila do të jetë përgjigja e Ramës tashmë që Trump është pothuajse President i SHBA?

Image

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë