Loading…

Çka po ndodhë me dorën e rojtarit të Trump (Foto)

  • 25/01/2017 | 16:21

Çka po ndodhë me dorën e rojtarit të Trump (Foto)

Njerëzit sy mprehtë kanë parë diçka shumë të çuditshme duke ndodhur më rojtarin e presidentit Trump gjatë ditës së inaugurimit të tij.
u1rktkqturbxy85ywy0zjq0ndm0mtazndm1mmnloweyyzm3njewmdy1os5qcgvnk5uczqmuamldlqlnadyawsovb9kyl3b1bhnjbxmvturbxy8xzdc0y2i0mtcwntk1mdqznjyyownhymq2mdzmntbmni5wbmchwga

Thuhet se rojtari i tij kishte të vënë një dorë falso për derisa ishte duke ecur me presidentin Trump dhe gruan e tij Melania Trump në “Pennsylvania Avenue” drejtë shtëpisë së bardhë, në mënyrë që të fshihte një mitraloz.
bhuktkqturbxy8woteyzmuwowvmyjq0ztnkmgjjymmymte1ywzjoge3ny5qcgvnk5uczqmuamldlqlnadyawsovb9kyl3b1bhnjbxmvturbxy8xzdc0y2i0mtcwntk1mdqznjyyownhymq2mdzmntbmni5wbmchwga

Teoria e çuditshme se pse ai kishte vënë një dorë falso ishte për shkak se në rast se dikush tenton të sulmojë familjen e parë në SHBA, ai të jetë i gatshëm për kundërsulm./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë