Loading…

Çka pas ‘Big Brother VIP’: Arbana Osmani zbulon befasinë e radhës

  • 11/02/2022 | 15:30

Çka pas ‘Big Brother VIP’: Arbana Osmani zbulon befasinë e radhës

Prej disa muajsh Arbana Osmani i është përkushtuar formatit “Big Brother”, të cilit iu rikthye pas disa vitesh mungesë.


Arbana është shprehur shumë e lumtur për shikueshmërinë e lartë që ka patur ky format duke ndarë me ndjekësit edhe disa momente nga prapaskena.

“Jam shumë e lumtur, krenare dhe pafund mirënjohëse. Kam shijuar çdo pjesë. Jam me fat që bëj punën që dua me njerëzit që dua”, shkruan Arbana.

Po çfarë presim pas Big Brother? – “Një film shumë të bukur në kinema që mezi pres ta shihni të gjithë”, përgjigjet moderatorja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë