Loading…

Çka ndodh sot në Kosovë

  • 30/05/2021 | 08:07

Çka ndodh sot në Kosovë

Ngjarjet e planifikuara për ditën e sotme.


Kpp ‘Hasan Prishtina’, në bashkëpunim me Federatën e Pingpongut të Kosovës dhe Komunën e Vushtrrisë, organizojnë turneun për të rinj U18 ‘Hasan Prishtina’. (Palestra e sportit “Jeton Terstena”, në Vushtrri, ora 10:00).

Mbahet ngjarja “Champions of Fun”. (Parku i Gërmisë, Prishtinë, ora 11:00).

Forumi i Rinisë i Lidhjes Demokratike në Gjilan, mban Kuvendin Zgjedhor, ku do të zgjidhet kryetari dhe kryesia e re. (Restorant “Astoria”, ora 14:00).

Promovohet platforma online “Triptoalbania.al”. (Amfiteatri i Muzeut Kombëtar të Kosovës, në Prishtinë, ora 19:30). /gazetametro.net 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë