Loading…

Çka i tha Haradinaj bashkëshortes menjëherë pas lirimit me kusht (Video)

  • 12/01/2017 | 22:31

Çka i tha Haradinaj bashkëshortes menjëherë pas lirimit me kusht (Video)

Bashkëshortja e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, thotë se shteti i Kosovës, duhet medoemos duhet të merret me listat që po i nxjerrin problem jo vetëm familjes Haradinaj, por shumë qytetarëve të Kosovës.

Anita ju hedh fajin institucioneve që nuk kanë marrë hapa më herët për këto lista, madje duke thënë se nuk e di a është mos përgjegjësi e qeverisë, apo padituri.

Më poshtë e keni edhe videon ku tregon Anita për kontaktin e parë që ka pas me bashkëshortin, pas lirimit me kusht.

https://www.youtube.com/watch?v=3MAgaEmJLD0

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë