Loading…

Çka do të ndodhë sot në Kosovë

  • 24/10/2021 | 08:16

Çka do të ndodhë sot në Kosovë

Metro iu sjell ngjarjet që pritet të ndodhin sot në vend.


Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve fillon procesi i numërimit të votave nga jashtë Kosovës, të ardhura përmes postës gjatë periudhës 15 shtator – 15 tetor 2021. (Ora 11:00)

Aleanca Kosova e Re mban konferencë për media. (Zyret e AKR-së, ora 11:30)

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës mban protestë me automjete para Qeverisë së Kosovës. (Ora 21:30

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë