Loading…

Çka do të ndodh sot në vend, këto janë tri ngjarjet që zhvillohen

  • 14/05/2022 | 08:09

Çka do të ndodh sot në vend, këto janë tri ngjarjet që zhvillohen

Ngjarjet e datës 14 maj.


Federata e Pingpongut organizon Kupën e Republikës së Kosovës për Junior U17. (Shkolla ‘Tefik Çanga’ në Ferizaj, ora 10:00)

Grupi Parlamentar i AAK-së mban konferencë për media. (Oborri i Kuvendit të Republikës së Kosovës, ora 11:00)

Grupi i organizuar i qytetareve për ndalim të Fabrikës së Çimentos, mban protestë gjithë popullorë në kundërshtim të ndërtimit të fabrikës se çmimentos në Dollc të Klinës. (Ora 12:00)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë