Loading…

City ka në plan rikthimin e Celinës

  • 04/11/2016 | 19:05

City ka në plan rikthimin e Celinës

Bersant Celina duket se po e bindë Pep Guardiolan që meriton të jetë pjesë e Machester City. Sipas të përditshmes britanike Daily Mail, trajneri katalunas tashmë i ka vënë syrin talentit nga Kosova dhe po përcjell me vëmendje ecurinë e tij te Twente, ekipin holandez për të cilin aktualisht luan në fromë huazimi.

Kjo e përditshme britanike britanike paralajmëron se sezonin e ardhshëm City planifikon ta ndal Celinën në skuadrën e Premierligës. Mesfushori ofansiv ishte pjesë e formacionit startues të Twentes dhe në 6 ndeshje dhe ka shënuar 4 gola. Celina poashtu është ishte stratues në të tri ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës në kluaifikime për Kupën e Botës.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë