Loading…

Çitaku uron Trump’in nga vendi i ngjarjes (Foto)

  • 20/01/2017 | 19:28

Çitaku uron Trump’in nga vendi i ngjarjes (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në inaugurimin e Presidentit amerikan Donald Trump.

Ajo ka publikuar disa fotografi nga ceremonia solemne, ku shihen qindra mijëra njerëz që kishin gjetur kohë ta përcillnin nga afër inaugurimin e Trump në Shtëpinë e Bardhë.

16105760_10154124849777414_3475271119977624530_n

Donald Trump ka filluar mandatin e tij 4 vjeçar në krye të shtetit më të fuqishëm në botë. Ai është presidenti i 45-të me radhë. /gazetametro.net

16195145_10154124849692414_8955036969113139763_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë