Loading…

Çitaku ‘shpërthen’ në lot gjatë emisionit, flet për humbjen e personit të dashur në jetën e saj

  • 02/10/2022 | 19:45

Çitaku ‘shpërthen’ në lot gjatë emisionit, flet për humbjen e personit të dashur në jetën e saj

Vlora Çitaku ishte e ftuar në emisionin e ri në T7, “Kendiv”. Ajo shpalosi shumëçka nga jeta e saj private dhe profesionale, duke treguar për momentet e lumtura dhe ato të vështira.


Duke folur për këto të fundit, ajo nuk i mbajti lotët gjersa foli në detaje për humbjen e personit të dashur në jetën e saj.

“Ishte shumë i rëndësishëm për mua, kishim një lidhje shumë të afërt dhe të veçantë”, tha ajo pos tjerash.

Bëhet fjalë për dajën e Vlora Çitakut, e cila kishte një lidhje speciale me të.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë