Loading…

Çitaku: E turpshme deri në neveri gjuha e Beqës ndaj Kusarit

  • 14/06/2017 | 21:20

Çitaku: E turpshme deri në neveri gjuha e Beqës ndaj Kusarit

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku,  ka reaguar ndaj anëtarit të PDK’së Hajdar Beqës për ofendimin që i bëri Mimoza Kusari-Lilës.


Çitaku tha se është e turpshme gjuha e zotit Hajdar Beqas ndaj Kusari-Lilës dhe kjo mendësi duhet të marrë fund.

‘’E turpshme deri në neveri gjuha e zotit Hajdar Beqa ndaj Mimoza Kusarit. E mbajë mend shumë mirë nga vetë përvoja ime, çdo sukses apo dështim i imi disi është synuar të ngjyroset me tone seksiste. Kjo mendësi duhet të marrë fund’’, shkroi Çitaku në facebook.

Beqa e kishte quajtur Kusari-Lilën “prostitutë politike” pasi kjo vendosi të prishte koalicionin me PDK-në në udhëheqjen e Gjakovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë