Loading…

Cilin numër arrini të shihni më mirë? Ja ç’kuptim ka

  • 04/02/2018 | 15:41

Cilin numër arrini të shihni më mirë? Ja ç’kuptim ka

Ky test është shumë i veçantë, përbëhet nga 6 numra, duhet thjesht të zgjidhni atë që mundeni të shihni më mirë.


Gjëja kryesore është që t’i besoni nënvetëdijes tuaj.

Cilin prej këtyre numrave mundeni të shihni më qartë?

Nëse keni parë nr.7:

Nëse e keni parë këtë numër më qartë, ju jeni një person i gjallë, elektrizues dhe i lumtur. Doni të jeni qendra e vëmendjes. Nuk mërziteni, dukeni gjithmonë optimiste dhe pozitive në lidhje me botën, dhe ju jeni gjithmonë të gatshëm të argëtoheni. Ju pëlqen të shijoni të gjitha momentet që jeta ju ofron.

Nëse keni parë nr.13:

Nëse ju shihni 13 më qartë, ju jeni një person me një mendësi negative, jeni të prirur për të parë gjëra të këqija përreth dhe jeni të frikësuar. Në thelb, ju jeni një person i trishtuar dhe i dëshpëruar dhe fajësoni veten për gjithçka që ju ndodh, gjithmonë.

Një ëndërr e keqe apo edhe fat i keq është e mjaftueshme për të shkatërruar ditën tuaj. Nëse ndodh diçka e keqe për ju, është e vështirë ta kapërceni. Ju jeni shumë të çrregullt.

Nëse keni parë nr. 16:

Patë numrin 16 më të qartë? Pra, ju jeni një person shumë i saktë. Ju pëlqen saktësia, ju jeni një lider dhe një person i madh. Gjithmonë përpiqeni të jeni të përditësuar për çdo gjë. Ju pëlqen gjithçka rreth jush, familja është shumë e rëndësishme për ju.

Nëse patë nr. 8:

Nëse keni parë numrin 8 shumë qartë, kjo do të thotë që ju jeni artistë të vërtetë. Ju pëlqen gjithçka që ka të bëjë me artin, kështu që ju pëlqen të luani, vizatoni, pikturoni. Dashuroni natyrën, bëni gjithçka të mundshme për të qëndruar jashtë, pëlqeni të shëtisni në këmbë. Jeni të mirë, ndihmoni secilin në çdo mënyrë.

Nëse keni parë nr. 12:

Ju jeni një person romantik dhe simpatik. Ju pëlqen të bini në dashuri dhe ju doni të jepni gjithçka. Besoni në zemrën tuaj dhe qëllimi juaj është arritja e objektivave. Ju mund të qani me lehtësi, kështu që nëse shihni një film prekës ose një shfaqje në TV, menjëherë mund të ndiheni të brishtë. Ju pëlqen të kujdeseni për të tjerët.

Nëse keni parë nr. 9:

Ju jeni një person i trembur, nëse jeni në shoqëri. Shmangni vëmendjen, jeni të lindur për në shtëpi, ndiheni të sigurt kur jeni me njerëz që ju duan. Rritni besimin tuaj, dhe suksesi do të jetë i garantuar. / bota.al

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë