Loading…

Cili aktor do ta portretizojë Michael Jackson në shfaqjen ‘Urban Myths’? (Foto+Video)

  • 12/01/2017 | 14:19

Cili aktor do ta portretizojë Michael Jackson në shfaqjen ‘Urban Myths’?  (Foto+Video)

Aktori i njohur Joseph Fiennes do të luajë rolin e Michael Jackson në shfaqjen televizive “Urban Myths”.

Për këtë reagoi Paris Jackson, vajza e Michael,  dhe është kundër kësaj, ajo tha “Më bën për të vjellë ky portretizim i dobët i babait tim ”.

 

jackson12f-1-web

Fansat janë habitur me ngjashmërinë e madhe të Fiennes me Jackson dhe kanë pyetur Paris në Twitter se çfarë mendonte për këtë.

“Unë jam shumë e ofenduar nga kjo, siç janë edhe shumë njerëz të tjerë”,- ka thënë ajo.

ggguuu

“Urban Myths” është bazuar në një udhëtim të dyshimtë të Michael Jackson me Elizabeth Taylor dhe Marlon Brando. Në anën tjetër, drejtuesi i “Sky Arts”, kompanisë së krijimit të kësaj shfaqjeje, ka thënë se këto janë seri komedish rreth tregimeve të vështira nga arti dhe kultura./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=le7214gXqB0

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë