Loading…

Çifti u gjet i ekzekutuar sot: Postimi i fundit i 30-vjeçarit dhe mesazhi prekës i motrës së Silvanës

  • 15/07/2018 | 21:48

Çifti u gjet i ekzekutuar sot: Postimi i fundit i 30-vjeçarit dhe mesazhi prekës i motrës së Silvanës

“Pushofshi në paqe. S’do t’ju harrojmë kurrë. Do jeni gjithmonë në zemrat tona”.

Është ky postimi i Antoneta Ndocit, motra e Silvanës e cila u gjet këtë mëngjes e ekzekutuar së bashku me bashkëjetuesin e saj Boran Bercama, teksa fëmija i tyre i mitur përvecse i larë nga gjaku i prindërve, fatmiresisht nuk kishte pësuar asnjë lëndim.

Ajo ka postuar foton e çiftit që mbeti i vrarë dhe një mbishkrim prekes. Sakaq, familjet kanë hapur dyert e mortit këtë të dielë.

Një fotografi e djalit të tij është postimi i fundit që 30-vjeçari Boran Bercana kishte hedhur në rrjetet sociale pasditen e së shtunës.

Disa orë më vonë, ai u gjet i ekzekutuar me armë zjarri në makinë, së bashku me bashkëjetuesen e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë