Loading…

Çifti nga Teksasi që jeton me një buall 1330 kg në shtëpi (Foto)

  • 15/02/2017 | 16:55

Çifti nga Teksasi që jeton me një buall 1330 kg në shtëpi (Foto)

Ai për pak sa nuk i ka vrarë ata në disa raste, por kjo nuk e ka ndaluar Ronnie dhe Sherron Bridges që ta mbajnë këtë kafshë të pazakonte shtëpiake në banesën e tyre.


Çifti nga Teksasi e lejon këtë buall që peshon 1130 kg, të quajtur Gjëja e Egër që të lëvizë lirisht në banesën e tyre.

Madje kafsha ka dhomën e vet në mënyrë që të shikojë filma me aksion, madje i ha mëngjeset në kuzhinë.

Kjo familje kishe një tufë prej 53 buajsh, por i shiti ata kur Ronnie humbi shikimin në njërin sy.

Ai mbajti vetëm Gjënë e Egër, që ishte i ftuari special në dasmën e çiftit një dekadë më parë.

bualli-121487116642

bualli-31487116622

bualli-41487116626

bualli-51487116628

bualli-61487116630

bualli-71487116633

bualli-81487116635

bualli-91487116637

bualli-101487116639

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë