Loading…

Çifti denoncon vjedhjen e 800 eurove në shtëpi, nuk do ta besoni kush ishte hajduti

  • 03/11/2016 | 11:37

Çifti denoncon vjedhjen e 800 eurove në shtëpi, nuk do ta besoni kush ishte hajduti

Një çift nga Orikumi kanë denoncuar në polici vjedhjen e 800 eurove, pasi kanë kuptuar se paratë që kishin në banesë ishin zhdukur.

Policia e Vlorës ka kryer hetimet, por nuk do ta besoni kush ishte hajduti! Është pikërisht djali i tyre, 20-vjeçari Ronaldo Jahaj, i cili akuzohet se ka vjedhur prindërit e tij.

Ai banonte në të njëjtën shtëpi me prindërit, ndërsa këta të fundit e denoncuan vjedhjen pa pasur dyshime te djali i tyre.

20-vjeçari do të përgjigjet për veprën penale të vjedhjes, ndërsa nuk dihet nëse prindërit do e tërheqin denoncimin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë