Loading…

Çifti Clooney janë duke pritur sërish fëmijë

  • 31/07/2021 | 09:22

Çifti Clooney janë duke pritur sërish fëmijë

Çifti Clooney thuhet se janë duke pritur sërish fëmijë.


George dhe Amal Clooney thuhet se janë në pritje të një fëmije tjetër, katër vjet pasi kanë mirëpritur binjakët Ella dhe Alxeander.

Çifti e ka ndarë lajmin me miq të tyre të ngushtë, duke organizuar një darkë intime afër vilës së tyre italiane më 4 korrik, shkruan The Mirror, përcjell Klankosova.tv.

Ndërsa  Ella dhe Aleksandri i vogël janë shumë të ngazëllyer për t’u bërë vëlla e motër të mëdhenj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë