Loading…

Chelsea e qet në shitje Pulisicin

  • 26/11/2021 | 12:41

Chelsea e qet në shitje Pulisicin

Christian Pulisic mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit me Chelsean, ndoshta madje këto janë ditët e fundit si lojtar i bluve.


Sipas El Nacional, Chelsea është duke menduar ta shesë në vitin 2022 dhe mund të ndodhë në afatin kalimtar të janarit nëse vjen oferta e duhur.

Barcelona është njëra mes disa klubeve kinse të interesuara për lojtarin që Chelsea kërkon 42 milionë funte.

23-vjeçari po luan sezonin e tretë me Chelsean.

Ai këtë edicion ka bërë vetëm 6 paraqitje, ka shënuar 2 gola.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë