Loading…

Charlotte Dawson zhvishet e tëra mbulohet vetem me një tufë trëndafila të kuq

  • 11/02/2022 | 17:16

Charlotte Dawson zhvishet e tëra mbulohet vetem me një tufë trëndafila të kuq

Charlotte Dawson doli e zhveshur në një foto në Instagram për të festuar ‘muajin e lurrrrve’ të hënën, transmeton Gazeta Metro.


Vajza e legjendës së ndjerë të komedisë Les Dawson dukej e pabesueshme teksa mbante një tufë të madhe trëndafilash për të mbrojtur modestinë e saj.

Bukuroshja 29-vjeçare tregoi fizikun e saj pasi humbi më shumë se tre herë në peshë.

Charlotte kishte besim teksa pozoi për foton mahnitëse nga dhoma e saj e gjumit,ajo mahniti me të brendshme të zeza dantelle dhe aksesoi me një orë elegante ari.

“Pavarësisht nëse ky muaj është i Shën Valentinit apo i shën galentine për ju, lëkura e butë, sexehh, me erë të këndshme duhet ta keni këtë muaj, spërkatuni në mjegullën time të hidratimit, zbute lëkurën tënde me kremin vezullues me shkëlqim dhe nxihuni për të rritur besimin.

Charlotte së fundmi ka pranuar se është në formën e saj më të mirë , teksa ka treguar fizikun e saj më të hollë në një postim në rrjetet sociale.

Bukuroshja dukej e zbukuruar me bikini të guximshme portokalli ndërsa pozonte për një selfie përpara pushimeve të saj të para jashtë shtetit që prej kur lindi djalin e saj Noah në janar.

Në mbishkrimin e postimit, Charlotte i paralajmëroj ndekësit se edhe më shumë foto me bikini do të vijnë kur ajo të mbërrijë në Dubai.

Ajo shtoi: “Mezi kamë pritur që të shkoj në plazh me djemtë e mi!! Unë kurrë më parë nuk kam pasur më shumë nevojë për një pushim në jetën time … nuk kemi qenë kaq larg që nga 2k20 kështu që është shumë e nevojshme. Nuk kam qenë asnjëherë në Dubai më parë kështu që jam e emocionuar.

E nxehtë mama! Charlotte së fundi ndau imazhe nga para dhe pas humbjes së peshës në Instagram, teksa inkurajoi njerëzit të shfaqin trupin e tyre pavarësisht nga madhësia e tyre.

Charlotte këmbënguli se gratë nuk duhet të ndihen të pasigurta për trupin e tyre.

Në imazhin e mëparshëm, ylli i realitetit që ndante dy pamje të ndryshme të rrobave të banjës, dukej fantastike teksa shfaqte kthesat e saj në bikini me një rrip të sipërm dhe funde të ngjashme.

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruajti: Kush thotë që kur je e shëndoshë duhet të mbulohesh ?Dhe ta fshehesh trupin kur je në pushime.

Gati për Shën Valentinin: Ajo tregoi trupin e saj të bronztë me sytjena pa rripa dhe pantallona të shkurtra teksa pozonte për një xhirim për Ditën e Shën Valentinit “Së shpejti do të bëj gati valixhen për pushime dhe do të marr rroba banje dhe bikini – njësoj si kur isha 3st(19kg) më e rënd. ”

“Jeta është shumë e shkurtër për të interesuar çfarë mendojnë të tjerët” – askush nuk i intereson gjithsesi.

Vendosa të dopësohem vetëm për shkak të shëndetin tim.

‘Pra, koha duhet të jetë e duhura për ju nëse dëshironi ta bëni këtë dhe ndërkohë mos e lini jetën tuaj në pritje duke pritur të kërkoni dikë tjetër. “Nëse mendon se dëshiron të bësh ndryshime, atëherë bëjeni të dashurat e mia dhe unë patjetër do të jem këtu për ju.” Charlotte së shpejti do të udhëtojë në Dubai me të fejuarin Matt Sarsfield dhe djalin e tyre Noah. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë