Loading…

Çfarë thotë Anita për vendimin ndaj Haradinajt

  • 12/01/2017 | 15:04

Çfarë thotë Anita për vendimin ndaj Haradinajt

Reagim rreth lirimit me kusht të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj, ka bërë edhe bashkëshortja e Ramushit, Anita Haradinaj.

Përmes një shkrimi në faqen e saj në rrjetin social Facebook, Anita shfaq zemërimin e saj për këtë vendim duke akuzuar në anën tjetër poresidentin dhe kryeministrin e vendit për neglizhencë.

“Nje Kryeminister me 72 dosje qe e mbajn peng, e nje president tugjare qe ka shku mu marr me shitblerje biletash per inaugurim te Presidentit Amerikan mesiguri s’kane pas kohe ende me komentu vendimin e Gjykates per Ramushin!!! Koha do te flase per ju!!!!”, shkruan Anita.

Por ka lënë dhe një mesazh për bashkëshortin e saj.

“Ramush, duart t’i lidhin por forcen dhe vullnetin per ta bere Kosoven shtet kuptimplot s’mundet me ta lidh askush!!! S’kane mujt as atehere e as tash e as neser”, shkruan tutje Anita./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë