Loading…

Çfarë po ndodhë tek Konviktet e Studentëve: Kulmin e një objekti e mbulon tymi

  • 12/01/2020 | 22:04

Çfarë po ndodhë tek Konviktet e Studentëve: Kulmin e një objekti e mbulon tymi

Në kulmin e një konviktit numër një tek Qendra e Studentëve në Prishtinë është parë tym duke dalur nga kulmi, teksa ende nuk dihet si pasojë e çfarë ka ardhur, shkruan Gazeta Metro.


Në një fotografi të publikuar nga Vrojtuesit e Lagjës në Facebook, shihet tymi në kulmin e konviktit.

“Tymi nga konvikti numer 1, qendra e studenteve”, shkruan përkrah fotos.

https://www.facebook.com/vrojtuesitPrishtine/photos/a.264606711117149/465162937728191/?type=3&theater

Sidoqoftë, ende nuk dihet se si pasojë e kujt ka ardhur kjo sasi e madhe e tymit që shihet në fotografi.

Metro do t’iu mbajë të informuar lidhur me këtë ngjarje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë