Loading…

Çfarë po ndodhë në magjistralen Podujevë-Prishtinë? Kolona 15 km |VIDEO

  • 21/08/2018 | 22:25

Çfarë po ndodhë në magjistralen Podujevë-Prishtinë? Kolona 15 km |VIDEO

Kolona të stërzgjatura janë krijuar përgjatë rrugës Podujevë-Prishtinë.


Për shkak të festës edhe numri i veturave duke shkuar për Prishtinë është rritur.

Kështu kolona e krijuar tani është 15 km kolonë e veturave që po presin përgjatë rrugës, transmeton Indeksonline.

Në këto foto dhe pamje të Indeksonline shihen veturat duke pritur në kolonë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]o.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë