Loading…
Çfarë po ndodh kështu, Schalke përmbys Cityn brenda shtatë minutave
  • 20/02/2019 | 21:50

Çfarë po ndodh kështu, Schalke përmbys Cityn brenda shtatë minutave

Schalke ka arritur që kalojë në epërsi ndaj Manchester Cityt në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Edhe goli i dytë dhe i epërsisë së parë të Schalkes ndaj Cityt u shënua nga Nabil Bentaleb.

Bentaleb edhe kësaj radhe shënoi nga pika e bardhë në minutën e 45-të për rezultatin 2-1.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë