Loading…

Çfarë ndodhi në Kosovë në 24 orët e fundit

  • 16/08/2018 | 10:10

Çfarë ndodhi në Kosovë në 24 orët e fundit

Një mijë e 419 tiketa të trafikut janë shqiptuar gjatë 24 orëve të kaluara nga Policia e Kosovës.


66 aksidente kanë ndodhur gjatë ditës së mërkurë në vend, prej tyre një përfundoi me fatalitet. 23 aksidente me të lënduar, kurse 42 sosh pa të lënduar.

Një person është dërguar në vuajte të dënimit, 21 janë arrestuar, kurse 15 janë dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë