Loading…

Çfarë ka ndodhur me flokët e Trump

  • 08/02/2018 | 21:12

Çfarë ka ndodhur me flokët e Trump

Një video ku shihet presidenti amerikan Donald Trump duke hipur në aeroplan ka shkaktuar një ortek reagimesh dhe polemikash rreth flokëve të tij.


Dr. Alan Baumann, themeluesi i klinikës së transplantimit të flokëve, thotë se Trump mund të ketë pasur një lloj ndërhyrjeje të transplantit të flokëve.

“Mendimi im profesional është që presidenti ka mbjellë flokë në frontin e kokës. Ai ka hequr qime nga pjesa mbrapa e kokës ku flokët janë më të fuqishme dhe i ka transplantuar ato në pjesën ballore”, shpjegon Bowman.

Kjo duket është edhe arsyeja që në pjesën e pasme Trump i ka të dobësuara ato, dhe i mbulon me gjatësi të flokëve nga anash. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë