Loading…

Çfarë ju pret nëse i ngacmoni vajzat nëpër rrugë (Video)

  • 22/02/2017 | 14:18

Çfarë ju pret nëse i ngacmoni vajzat nëpër rrugë (Video)

Një femër e kishte mjaft me hedhje fjalësh nëpër rrugë, dhe vendosi të hakmerret dhe, besoni, kishte dhimbje shumë.


Në një rrugë në Londër u zhvillua një dramë e vërtetë. Meshkujt nga një kombi “gjuanin fjalë” dhe komentime seksiste një biçikletisteje, e kur ajo refuzoi thirrjen për një pije, filluan ta ofendojnë.

Por, kjo shkaktoi tërbim te vajza, dhe ajo së shpejti i arriti dhe gjeti mënyrë që të hakmerret.

Jua shkuli retrovizorin nga vendi dhe vazhdoi me rrugën e vet.

Shikoni se si dukej ngjarja:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë