Loading…

Kurti me Qosjen vizitojnë Demaçin

  • 30/05/2017 | 11:56

Kurti me Qosjen vizitojnë Demaçin

Sot kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje Albin Kurti ka vizituar veprimtarin Adem Demaçi në shtëpinë e tij së bashku me akademikun Rexhep Qosjen.

“Sot në mëngjes ishim në vizitë te Baca Adem Demaçi me Prof. Rexhep Qosjen. Qartësia dhe thellësia e mendimit dhe dijes së tyre frymëzon si ngaherë, pavarësisht kohërave tona e moshës së tyre”, ka shkruar Kurti në Facebook.

“Baca Adem i dha pamatshëm shumë Kosovës dhe shqiptarëve. Dhe, sot, me entuziazëm të paepur porosit: Përpara”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë