Loading…

Çfarë e largoi Hajredin Kuçin nga mediat (Video)

  • 04/04/2017 | 21:51

Çfarë e largoi Hajredin Kuçin nga mediat (Video)

Në emisionin Komiteti, zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi, ka folur për distancimin e tij nga mediat dhe prononcimet e rralla të tij.


Në Qeverinë e ish-kryeministrit, Hashim Thaçi, tanimë president, Kuçi ishte njëri nga zyrtaret më aktiv në media.

Edhe pse mban të njëjtin pozitë qeveritare, zv. kryeministri është shumë i distancuar nga publiku. Kuçi në Komiteti tregon arsyet pse ai ka vendosur të pasivizohet me deklarata e prononcime.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë