Loading…

Ceremonia e dekorimit të Edi Ramës në Francë (Video)

  • 29/03/2017 | 20:05

Ceremonia e dekorimit të Edi Ramës në Francë (Video)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama sot në Francë është dekoruar me titullin Komandant i Legjionit të Nderit.

Rama, me një titull të tillë u nderua nga vet Presidenti francez Francoiz Hollande.

Pamjet e publikuara më poshtë, të siguruara nga Klan Kosova, tregojnë më së miri momentin e dekorimit të Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, në Francë.

Ky nderim me titullin Komandant i Legjionit të Nderit, iu bë Ramës si një mirënjohje e gjithanëshme për rolin që kryeministri shqiptar ka luajtur në forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve Francë, Shqipëri.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë