Loading…

Çdo fëmijë duhet të ketë një kafshë shtëpiake (Foto)

  • 02/12/2016 | 14:02

Çdo fëmijë duhet të ketë një kafshë shtëpiake (Foto)

Ka shumë kafshë shtëpiake kudo të cilat e dinë me të vërtet kuptimin e përkushtimit dhe dashurisë.

Ata shpeshëherë shfaqin edhe përkushtimin ndaj detyrave të tyre, dhe një nivel tjetër besnikërie dhe dhembshurie që shpeshëherë nuk e gjenë tek njerëzit, transmeton gazetametro.net.

Për këto arsye si dhe për shumë të tjera, ne mendojm që çdo fëmijë duhet të ketë një kafshë shtëpiake . Por në rast se ju nuk bini dakort me ne këtu keni disa fotografi qe do ju bindin./gazetametro.net

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

23

24

25

26

22-copy

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë