Loading…

Buxheti nuk i përket asnjë partie politike

  • 23/11/2016 | 15:17

Buxheti nuk i përket asnjë partie politike

Buxheti i Kosovës për vitin 2017  do të jetë  2 miliard euro, ka bërë të ditur, kryeministri i Kosovës Isa Mustafa.

Mustafa ka thënë se buxheti nuk i përket asnjë partie politike por është buxhet i shtetit të Kosovës.

“Nuk është i asnjë partie politike. Uroj Komisionin për buxhet për vendimin e sotëm”, ka thënë Mustafa.

Ai ka siguruar, se koalicioni qeverisës është i fortë dhe punon për interesa afatgjate të Kosovës./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë